Lacazette finalizon këtë aksion brilant, Arsenali në epërsi kundër Sheffieldit

Futboll

Lacazette finalizon këtë aksion brilant, Arsenali në epërsi kundër Sheffieldit

Më: 11 prill 2021 Në ora: 20:52
Alexandre Lacazette

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Sheffield United në udhëtim.

Alexandre Lacazette shënoi në minutën e 33-të pas asistimit të Dani Ceballos.

Sulmuesi francez po kalon formë të mirë në këtë vit kalendarik me Arsenalin.

Ky ishte goli i 7-të në vitin 2021 dhe i 12-të në total në Premier Ligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat