Ismajli me Spezia-n frenuan Interin

Futboll

Ismajli me Spezia-n frenuan Interin

Nga: K.G. Më: 21 prill 2021 Në ora: 22:40
Ismajli me Spezia-n frenuan Interin

Interi barazon me rezultat 1:1 në konak të Spezia-s, megjithatë i buzëqesh titulli në Itali. 

Futbollisti nga Kosova, Ardian Ismajli, anëtar i Kombëtares së Shqipërisë, me Spezia-n, frenuan zikaltrit. 

Futbollisti Farias në minutën e 12-të kaloi në epërsi vendasit dhe kroati Perishiç barazon në atë të 36-tën, duke shmang humbjen e Interit. 

Interi kryeson me 76 pikë pas 32 jave në Serie A, ndërsa Spezia është i 15-ti me 33 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat