Zhvishet krejt bukuroshja tifoze, ja si duket dhe çka do...

Futboll

Zhvishet krejt bukuroshja tifoze, ja si duket dhe çka do...

Më: 22 prill 2021 Në ora: 14:28
Zhvishet krejt bukuroshja tifoze, ja si duket dhe çka do...

Zhvishet krejt tifozja, ja si duket dhe çka do...

Interi tashmë duket se do t’i japë fund “thatësirës” 10-vjeçare teksa ecën i sigurt drejt titullit kampion në Itali.

Me në krye dy ish-juventinë si, trajneri Antonio Conte dhe drejtori Giuseppe Marotta, më në fund tifozët zikaltër pritet të festojnë trofeun e shumëdëshiruar. Një prej fanseve më të veçanta të Interit është modelja Ines Trokia.

Image

Bukuroshja, e cila nuk i ka tradhtuar ngjyrat zikaltër edhe në ditët më të vështira, tashmë pret me padurim titullin, ndërsa vazhdon të postojë foto provokuese në rrjetet sociale…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat