Ja me kë përballet Kosova, e habitshme për një rival

Futboll

Ja me kë përballet Kosova, e habitshme për një rival

Më: 23 prill 2021 Në ora: 12:07
Ja me kë përballet Kosova, e habitshme për një rival

Kosova luan dy miqësore në fillim të qershorit!

Kombëtarja e Kosovës do t’i luajë dy ndeshje miqësore në terminin e lirë të UEFA-s FIFA-s në fillim të muajit qershor.

Fillimisht më 1 qershor, Dardanët do të luajnë kundër San Marinos, në orën 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, derisa më 4 qershor në të njëjtën kohë dhe vend do të zhvillohet miqësorja tjetër me Kazakistanin.

Dy miqësore të mira për Kosovën dhe në të cilat synon fitore. Sidomos është i habitshëm ballafaqimi me modestët e San Marinos! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat