Presidenti i klubit francez: Isha në siklet, më tradhtoi

Futboll

Presidenti i klubit francez: Isha në siklet, më tradhtoi

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:33
Presidenti i klubit francez: Isha në siklet, më tradhtoi

Prishja e planeve të Super Ligës e ka lënë në një pozicion të vështirë Anjelin.

Shumë prej kolegëve nuk e kanë pritur mirë sjelljen e presidentit të Juves, ndër ta edhe kolegu i Lionit, Zhan-Mishel Ola:

“Forma është ende më e rëndësishme sesa përmbajtja. Jam shumë i zhgënjyer nga ai njeri.

Fola me presidentin e UEFA-s, Ceferin dhe i thashë se të dielën provova t’i telefonoj Anjelit, por nuk m’u përgjigj.

Isha në siklet sepse ai kishte besimin tonë të plotë. Ndihem si i mashtruar. Më tradhtoi dhe tani krijoi një problem të vërtetë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat