Van Dijk nuk do të grumbullohet me Holandën

Futboll

Van Dijk nuk do të grumbullohet me Holandën

Më: 12 maj 2021 Në ora: 12:46
Van Dijk nuk do të grumbullohet me Holandën

“Euro 2020” do të luhet pa një nga mbrojtësit më të mirë në botë, Van Dijk jashtë!
    
Pas shumë raportimeve, dilemave e dëshirave të tifozëve, Virgil Van Dijk nuk do të grumbullohet me Holandën për KampioatinEvropian.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë lojtarë, dhe është publikuar pak momente më parë.

Mbrojtësi është shprehur se pas një periudhe të gjatë rehabilitimi, ka nëvojë që të përgatit i sigurtë për sezonin e ri me liverpoolin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat