Vllaznia në Evropë

Futboll

Vllaznia në Evropë

Më: 13 maj 2021 Në ora: 18:20
Vllaznia në Evropë

Vllaznia blindon Europën dhe zhyt në fund Bylisin!

Vllaznia rikthehet te fitorja në kampionat pas 3 javësh dhe e bën këtë në mënyrën e saj me një fitore minimale 0-1 ndaj Bylisit në Ballsh në një ndeshje ku mallakastriotët kishin nevojë urgjente për pikë.

Vendosi gjithçka një gol i Albion Avdijajt me Vllazninë që blindoi pozitat e saj në zonën europiane.

Nga ana tjetër zhyti akoma më shumë Bylisin në fund të tabelës së renditjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat