Futbollisti i Barcelonës me probleme

Futboll

Futbollisti i Barcelonës me probleme

Më: 13 maj 2021 Në ora: 23:22
Futbollisti i Barcelonës me probleme

Serxhi Roberto u aktivizua ndaj Levantes në pjesën e dytë të ndeshjes dhe u zëvendësua sërish në fund.

Mesfushori katalanas pati probleme dhe nuk është stërvitur ditën e djeshme me pjesën tjetër të lojtarëve.

Kjo do të thotë se me shumë mundësi ai e ka humbur sezonin dhe nuk do të rikthehet të luajë më.

Aktivizimi i tij i kushtoi barazimin Barcelonës dhe katalanasi mund të mos e shikojë më fushën e lojës për pjesën e mbetur të sezonit.

Ky ka qenë një vit shumë i vështirë për të, ku më shumë ka qëndruar në infermieri sesa i gatshëm për t’u aktivizuar dhe për të dhënë kontribut për katalanasit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat