Xavi rikthehet në Barcelonë?

Futboll

Xavi rikthehet në Barcelonë?

Më: 16 maj 2021 Në ora: 22:37
Xavi

6 vite pasi u pensionua nga futbolli aktiv, Xavi mund të rikthehet te Barcelona.

Mediumet spanjolle raportojnë se katalunasit janë duke negociuar me legjendën e klubit për tu rikthyer në Camp Nou si trajner.

Ronald Koeman nuk ka përmbushur pritshmërinë e drejtuesve të klubit dhe në fund të sezonit pritet të shkarkohet.

Kujtojmë se Xavi ka eksperiencë si trajner që nga viti 2019 duke udhëhequr ekipin Al Sadd.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat