Milani përgatit ofertën për mbrojtësin e Real Madridit

Futboll

Milani përgatit ofertën për mbrojtësin e Real Madridit

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 23:58
Foto ilustrim

Kthimi i Milanit në Ligën e Kampionëve ka forcuar pozicionin e tyre në tregun e transferimeve dhe gjigandët italianë tani po shikojnë Alvaro Odriozola për të forcuar skuadrën në mbrojtje.

Milani ka një marrëdhënie të mira me Real Madridin kohët e fundit.

Pasi ka bërë transferime që rezultuan të rëndësishme për skuadrën si Theo Hernandez dhe pasi ka rizgjatur kontratën e huazimit për  Brahim Diaz të hënën.

Milani kërkon të ndërtoi një ekip premtues si në kampionat por edhe në Ligën e Kampioneve pasi mungonin prej shumë kohësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat