Trajneri i Vllaznisë bën gati tifozët për Latifin

Futboll

Trajneri i Vllaznisë bën gati tifozët për Latifin

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 16:54
Trajneri i Vllaznisë bën gati tifozët për Latifin

Trajneri i Vllaznisë ka folur në konferencën për shtyp përpara ndeshjes që do të zhvillojnë shkodranët kundër AEL Limasol.

Ndeshja e parë përfundoi në shifrat 1-0 për qipriotët, ndërsa këtë herë kërkohet përmbysja siç ndodhi edhe me Siroki Brijeg.

Brdariç është shprehur i lumtur për mbërritjen deri në këtë fazë dhe shprehet se Shkodra duhet të ndihet krenare për përfaqësimin e saj.

“Është sfidë shumë e bukur për ne. Jemi plot energji, jam krenar për këtë që kemi arritur, edhe Shkodra duhet të jetë krenare për çfarë kemi arritur në këtë fazë. Tani duhet të japim më të mirën që të shkojmë edhe më tej.

Kam zbuluar disa hapësira për përmirësim. E kemi lënë pas ndeshjen në Qipro, jemi të përqendruar për të bërë disa ndryshime themelore dhe profesionale në nivelin e lojës, për të kuptuar nga gabimet, në mënyrë që të fitojmë”, tha Brdariç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat