Ballkani ndërprenë bashkëpunimin me dy lojtarë

Futboll

Ballkani ndërprenë bashkëpunimin me dy lojtarë

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 18:17
Ballkani ndërprenë bashkëpunimin me dy lojtarë

Ballkani nga Theranda ka ndërprerë bashkëpunimin me dy futbollistë. 

Lajmi bëhet i ditur në faqen zyrtare të Ballkanit.

“Klubi i Ballkanit njofton se ka ndërprerë bashkëpunimin me dy futbollistët e akademisë sonë, Art Abazi dhe Ermir Abazi. 

Dy futbollistët kanë kërkuar që të provojnë një eksperiencë të re për të pasur më shumë mundësi aktivizimi. Klubi e ka kuptuar kërkesën e tyre dhe i ka lënë të lirë. 

Duke i falënderuar për kontributin e dhënë, ju urojmë suksese dy djemve.

Dera e Ballkanit do të jetë për herë e hapur për djemtë tanë. Na priftë e mbara Suharekë”, njofton KF Ballkani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat