Ronaldo kthehet në formacion

Futboll

Ronaldo kthehet në formacion

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 13:10
Ronaldo kthehet në formacion

Ronaldo kthehet në formacion!

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe Aston Villas.

Pas eliminimit nga Carabao Cup, United do të kërkojë vetëm fitore në “Old Trafford”, sfidë që nis nga ora 13:30.

 

Cristiano Ronaldo, që mungoi kundër West Ham United, është titullar për sfidën në kuadër të Premierligës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat