Ndodh edhe kjo, ekipi holandez fiton 22:1

Futboll

Ndodh edhe kjo, ekipi holandez fiton 22:1

Më: 8 korrik 2017 Në ora: 21:23
Pro Patria Stormvogels Combinatie e Sparta Rotterdam

Ekipet nuk kanë mëshirë ndaj njëra tjetrës as në miqësore.

Kjo është vërtetuar gjatë ditës së sotme në miqësoren mes Pro Patria Stormvogels Combinatie e Sparta Rotterdam, që përfundoi 1:22.

Golin e vetëm dhe të nderit PPSC e shënoi në fund të ndeshjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat