Dështon transferimi i Sanchezit te Manchester City - Bota Sot
Dështon transferimi i Sanchezit te Manchester City

Futboll

Dështon transferimi i Sanchezit te Manchester City

Më: 12 janar 2018 Në ora: 17:26
Alexis Sanchez dhe Kolasinac

Transferimi i Alexis Sanchez te Manchester City ka dështuar.

Alexis Sanchez me shumë gjasë do të mbetet te Arsenali, së paku deri në përfundim të sezonit.

Mediet në Angli raportojnë se Manchester City ka vendosur të heq dorë nga tentativa për të transferuar 29 vjeçarin kilian, si pasojë e mos arritjes së marrëveshjes me Arsenalin.

Në garë së fundi për Sanchezin ka hyrë edhe Manchester United.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera