Wenger befason tifozët me lajmin për Ozilin - Bota Sot
Wenger befason tifozët me lajmin për Ozilin

Futboll

Wenger befason tifozët me lajmin për Ozilin

Më: 13 janar 2018 Në ora: 14:00
Arsene Wenger dhe Ozil

Arsene Wenger ka bërë të ditur se Mesut Ozil mund të mbetet në Arsenal.

Mesfushori gjerman ka hyrë në muajt e fundit të kontratës së tij me “Gunners”.

Por, strategu i ekipit ka theksuar se Ozil ka ende shanse të mbetet në Arsenal.

“Unë shpresoj dhe besoj se ka ende shanse për qëndrimin e tij në Arsenal”, deklaroi Wenger.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera