Këto janë pesë skuadrat që po e kërkojnë Mario Gotzen - Bota Sot
Këto janë pesë skuadrat që po e kërkojnë Mario Gotzen

Futboll

Këto janë pesë skuadrat që po e kërkojnë Mario Gotzen

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 22:21
Mario Gotze

Mario Gotze është afër largimit për së dyti herë nga Borussia Dortmund.

Heroi i Gjermanisë në Kupën e Botës në vitin 2014, mund të ndërrojë skuadër këtë afat kalimtar të transferimeve.

Sipas raportimeve nga Anglia, Gotze po kërkohet nga pesë skuadra.

Bëhet fjalë për Marseille, Arsenal, Everton, West Ham dhe Valencia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...