Selmani tregon një foto të Fadil Vokrrit kur ishin në klasë të 6-të - Bota Sot
Selmani tregon një foto të Fadil Vokrrit kur ishin në klasë të 6-të

Futboll

Selmani tregon një foto të Fadil Vokrrit kur ishin në klasë të 6-të

Nga: Kemajl Goca Më: 12 korrik 2018 Në ora: 15:27
Selmani: Tregon një foto të Fadil Vokrrit kur ishin në klasë të 6-të

Një fotografi sa një mijë fjalë e fillim viteve të 70-ta. Një foto që rritë emocionet. Bislim Selmani Fadil Vokrrin e ka pasur shok të klasës. Ai për gazetën "Bota sot" ka treguar një foto të paparë deri më sot kur ishin në klasën e 6-të me të ndjerin Vokrri. 

Legjenda e futbollit Vokrri shihet në foto me jelekun lara - lara. Foto e periudhës së viteve të 70-ta dhe që e ruan me fanatizëm Selmani.

Vokrri është futbollisti më i mirë i të gjithë kohërave në shqiptari, i cili ndërroi jetë papritur me 9 qershor të këtij vitit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera