I uron vdekjen e fëmijëve në Instagram, Bonucci nuk përmbahet në reagimin e tij - Bota Sot
I uron vdekjen e fëmijëve në Instagram, Bonucci nuk përmbahet në reagimin e tij

Futboll

I uron vdekjen e fëmijëve në Instagram, Bonucci nuk përmbahet në reagimin e tij

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 09:23
Leonardo Bonucci me fëmijët

“Vdekshin të dy fëmijët e tu!” Ky është mesazhi që ka marrë në Instagram futbollisti i Juventusit dhe kombëtares së Italisë, Leonardo Bonucci.

Një sulm i ashpër nga një “hater”, të cilit mbrojtësi ka vendosur që t’i kthejë përgjigje.

“Ndoshta një ditë do të jetojmë në një botë më të mirë, por për tani shpresoj që të mbaj larg fëmijët e mi nga bota ku po jetojmë. Bota e njerëzve të tillë. Bota e dhunës së gjesteve, fjalëve dhe mendimeve”, shkruan Bonucci në një “Story” në Instagram, ku postoi edhe mesazhin e marrë.

“Tani fshi llogarinë, ndrysho profilim, telefono dikë që të të ngushëllojë, por askush nuk mund të të ndryshojë. Do të mbetesh i neveritshëm”, shtoi Bonucci.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...