Kjo është fusha ku do të luhet ndeshja Holandë – Gjermani, duket perfekte - Bota Sot
Kjo është fusha ku do të luhet ndeshja Holandë – Gjermani, duket perfekte

Futboll

Kjo është fusha ku do të luhet ndeshja Holandë – Gjermani, duket perfekte

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 20:12
Kjo është fusha ku do të luhet ndeshja Holandë – Gjermani, duket perfekte

Holanda dhe Gjermania do të përballen me njëra tjetrën në Amsterdam.

Sfida do të jetë e vlefshme për Ligën e Kombeve, përkatësisht Grupin 1 të Ligës A.

Kjo ndeshje cilësohet si kryendeshja e mbrëmjes, duke pasur parasysh kualitetin e skuadrave.

Njësoj sikur lojtarët që do të luajnë, ashtu është edhe fusha. Tejet kualitative.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...