Tevez tregon finalen më të "çmendur"në botë - Bota Sot
Tevez tregon finalen më të "çmendur"në botë

Futboll

Tevez tregon finalen më të "çmendur"në botë

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 18:03
Tevez tregon finalen më të "çmendur"në botë

Argjentinasi Carloz Tevez ka folur për ndeshjen finale të Copa Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate.

“Po, kjo është ndeshja më e rëndësishme. Nuk ka finale tjetër që krahasohet me këtë. Nëse flasim për këtë ndeshje, do të kuptojmë se nuk ka asgjë me të rëndësishme për lojtarët, tifozët dhe personat që u rritën me këtë klub.

Nuk besoj se ka ndeshje më të mirë se kjo, një Clasico në finalen e Libertadores. Nuk mund të kërkosh më shumë”, tha Tevez.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...