Bajrami: Zoti na shpërbleu në fund - Bota Sot
Bajrami: Zoti na shpërbleu në fund

Futboll

Bajrami: Zoti na shpërbleu në fund

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 15:26
Bajrami: Zoti na shpërbleu në fund

Pas triumfit ndaj Bellasices, Muharrrem Bajrami, tha se Zoti na shpërbleu në fund 

“Sigurisht pikët janë të rëndësishme, pasi e kemi ditë situatën ku kemi qenë, por ne në tre-katër ndeshjet e fundit me të vërtet kemi treguar futboll të mirë dhe kemi luftuar gjithë kohën për të arritur fitore. 45 minutat e para ishin të vështira, mirëpo në pjesën e dytë gjithçka ishte në favorin tonë dhe Zoti në fund na shpërbleu”, tha Muharem Bajrami pas fitores 1:0 ndaj Bellasicës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...