U incizua gjithçka nga aksidenti në Gjakovë – ja si rrotullohet trupi i një motoçiklisti në ajër - Bota Sot
U incizua gjithçka nga aksidenti në Gjakovë – ja si rrotullohet trupi i një motoçiklisti në ajër

Gjakova

U incizua gjithçka nga aksidenti në Gjakovë – ja si rrotullohet trupi i një motoçiklisti në ajër

Nga: N.H Më: 29 qershor 2019 Në ora: 22:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident komunikacioni ka ndodhur gjatë ditës në qytetin e Gjakovës, raporton “Bota sot”.

Sipas pamjeve të siguruara nga gazeta “Bota sot”, në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Nga aksidenti, motoçiklisti ka marr lëndime trupore, derisa ekipet mjekësore kanë arritur menjëherë për t’i ofruar trajtimin e duhur.

Në vendin e ngjarjes me të marrë informatën kanë dal edhe ekipet policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...