Haradinaj ngushëllon familjen e të riut nga Gjakova - Bota Sot
Haradinaj ngushëllon familjen e të riut nga Gjakova

Gjakova

Haradinaj ngushëllon familjen e të riut nga Gjakova

Më: 24 prill 2018 Në ora: 17:52
Art Kurti

Për vdekjen e hershme të Art Kurtit ka reaguar në Facebook edhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj.

Vdekjen e tij Haradinaj ka thënë se e ka marr me dhembje të madhe duke i shprehur ngushëllime familjes dhe të afërmëve të të ndjerit.

Postimi i Haradinajt në Facebook:

Me dhembje mora lajmin për ndarjen e hershme nga jeta të artistit, mikut dhe kolegut tonë, Art Kurti. Familjes Kurti dhe të afërmve të tij, ngushëllimet më të thella për këtë humbje kaq të madhe e të papritur!

U prehsh në paqe, Art!

RH.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera