Kuvendi zgjedhor i AAK-së në Gjakovë - Bota Sot
Kuvendi zgjedhor i AAK-së në Gjakovë

Gjakova

Kuvendi zgjedhor i AAK-së në Gjakovë

Më: 5 maj 2018 Në ora: 07:27
AAK

Sot zhvillon punimet Kuvendi i tetë zgjedhor i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dega në Gjakovë.

Në ketë Kuvend do të zgjidhet Këshilli Drejtues i degës, dhe përmes tij do të bëhet zgjedhja e kryetarit të degës.

Kuvendi mbahet në Shkollën e Muzikës "Prenk Jakova", nga ora 18:00.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera