Kapet me heroinë, arrestohet 58-vjeçari nga Gostivari

Gostivari

Kapet me heroinë, arrestohet 58-vjeçari nga Gostivari

Më: 29 prill 2021 Në ora: 10:25
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar 58-vjeçarin S.B. nga Gostivari.

Pasi gjatë kontrollit të makinës së tij të tipit Audi është gjetur dhe është konfiskuar heroinë.

Policia kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Këto raste po vazhdojnë të jenë në rritje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat