Keta provohet në Kumanovë - Bota Sot
Keta provohet në Kumanovë

Hendboll

Keta provohet në Kumanovë

Nga: Kemajl Goca Më: 1 gusht 2020 Në ora: 12:43
Keta provohet në Kumanovë

Ish hendbollistja e Istogut, Keta Venetsky, po provohet në ekipin e Kumanovës.

Hendbollistja nga Gjeorgjia disa vite ka qenë pjesë e Istogut  dhe ka dhënë kontribut të madh, ndërsa tani synon një aventurë të re.

Burimet tona bëjnë me dije se ajo po provohet por ende nuk ka diçka konkrete.

Nga ana tjetër, disa ekipe të Kosovës synojnë që t’i përforcojnë radhët deri me 6 gusht kur edhe është dita e fundit e afatit kalimtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat