Policia arreston 11 persona të dyshuar - Bota Sot
Policia arreston 11 persona të dyshuar

Kosova

Policia arreston 11 persona të dyshuar

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 08:54
Policia e Kosovës

Janë arrestuar 11 persona nga Policia e Kosovës për vepra dhe incidente të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Arrestimet kanë ndodhur brenda 24 orëve të fundit në raste të ndara dhe rajone të ndryshme.

Sipas policisë, për të gjitha arrestimet është njoftuar me kohë Prokurori i Shtetit me urdhër të të cilit tetë janë dërguar në mbajtje ndërsa tre janë liruar në procedurë të rregullt./

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...