Si do të jetë moti në Kosovë të martën - Bota Sot
Si do të jetë moti në Kosovë të martën

Kosova

Si do të jetë moti në Kosovë të martën

Më: 7 janar 2019 Në ora: 23:43
Foto ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar parashikimin e motit për të martën.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të martën, më 8 janar, do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin mes -10 gradë Celsius dhe -14 gradë Celsius. Ato maksimale parashihet të lëvizin mes -3 dhe -2 gradë Celsius.

Pritet të fryjë erë kryesisht nga verilindja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...