Fatmir Limaj prezanton tri vajzat e tij - Bota Sot
Fatmir Limaj prezanton tri vajzat e tij

Kosova

Fatmir Limaj prezanton tri vajzat e tij

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 23:25
Fatmir Limaj

Lideri i Nismës Social Demokrate, pas maratonave të gjatë në Kuvend e Kosovës dhe pas vizitës tek Hashim Thaçi në shtëpinë e tij të re ka gjetur kohë edhe për tri vajzat e tij

Vajza e tij, Lala ka postuar një foto në Instagram ku të tria vajzat janë duke e përqafuar babin e tyre.

Duket se Limaj bashkë me vajzat e tij, Blertën, Lalan dhe vajzën e vogël Leonitën, janë në një aheng dhe kanë kaluar momente të mira së bashku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...