Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 30 maj 2019 Në ora: 08:33
Ilustrim

​Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot me kthjellime dhe vranësira.

Në mesditë paralajmërohen reshje shiu të izoluara

Temperaturat do të regjistrojnë vlera nga 11 gradë celsius në mëngjes deri në 23 gradë celsius në mesditë.

Sot do të fryjë erë e lehtë nga jugperëndimi 3-4m/s.

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje të lehtë, por më pas pritet të zbres rreth vlerave normale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...