Ky është parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme - Bota Sot
Ky është parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Kosova

Ky është parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 23:01
Foto ilustrim

Në ditët e fundit temperaturat në vendin tonë kanë qenë tejet të larta. Të tilla pritet të jenë edhe dy ditët në vijim.

Sipa Prishtina Weather nesër temperatura maksimale do të arrijë 32 C. P

14.06.2019 – Nxehtë. Kryesisht kthjellët. Pasdite rreth viseve malore mundësi për reshje lokale shiu me bubullima. Era e lehtë dhe mesatare nga verilindja 2-8m/s. Indeksi UV: 8.

15.06.2019 – Nxehtë. Kthjellët dhe me diell. Era e lehtë nga veriperëndimi-verilindja 1-4m/s. Indeksi UV: 9.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...