Moti sot do të jetë shumë i nxehtë - Bota Sot
Moti sot do të jetë shumë i nxehtë

Kosova

Moti sot do të jetë shumë i nxehtë

Më: 2 korrik 2019 Në ora: 06:38
Ilustrim

2.07.2019 - Shumë nxehtë. Kryesisht kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë drejtimesh të ndryshme 1-6m/s. Indeksi UV: 9.
3.07.2019 - Nxehtë. Deri nga mesdita kryesisht kthjellët. Pasdite priten zhvillime të vransirave, që më vonë mund të shoqërohen edhe me reshje lokale shiu dhe bubullima. Erë mesatare kryesisht nga verilindja 4-10m/s. Indeksi UV: 10.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...