Komuna e Drenasit jep 39 mijë euro për mirëmbajtjen dhe renovimin e varrezave - Bota Sot
Komuna e Drenasit jep 39 mijë euro për mirëmbajtjen dhe renovimin e varrezave

Kosova

Komuna e Drenasit jep 39 mijë euro për mirëmbajtjen dhe renovimin e varrezave

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:15
Varrezat ne Drenas

Komuna e Drenasit ka nënshkruar kontratën e radhës.

Kjo kontratë ka të bëjë me mirëmbajtjen dhe renovimin e varrezave në këtë komunë.

Operatorit të cilit i është dhënë kontrata dhe besuar puna është “Gafurr Jashari B.I”.

Image
Image

Vlera e përgjithshme e kontratës është 39 mijë e 249 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...