Lansohet plani i integritetit të Ministrisë së Mbrojtjes - Bota Sot
Lansohet plani i integritetit të Ministrisë së Mbrojtjes

Kosova

Lansohet plani i integritetit të Ministrisë së Mbrojtjes

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 07:01
Ministria e Mbrojtjes

Sot lansohet plani i integritetit të Ministrisë së Mbrojtjes së Republikës së Kosovës.

Konfernca mbahet në Ministrinë e Mbrojtjes, ku veç ministrit Rrustem Berisha, do të marrë pjesë edhe ambasadori i Norvegjisë në Kosovë,  Strand Sjaastad dhe Svein Eriksen, këshilltar i lartë i Qendrës së Integritetit në Sektorin e Mbrojtjes (CIDS), Ministria e Mbrojtjes e Norvegjisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...