Vushtrria dhe Obiliqi me financim të përbashkët për rehabilitimin e ujërave të zeza - Bota Sot
Vushtrria dhe Obiliqi me financim të përbashkët për rehabilitimin e ujërave të zeza

Kosova

Vushtrria dhe Obiliqi me financim të përbashkët për rehabilitimin e ujërave të zeza

Nga: A.SH Më: 23 gusht 2019 Në ora: 15:30
Xhafer Gashi dhe Xhafer Tahiri

Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri dhe ai i Obiliqit Xhafer Gashi kanë nënshkruar memorandumin për financim të përbashkët të projektit “Rehabilitimi i kanalizimit në fshatrat Stanoc i Epërm-Brezhnicë- Kozaricë”.

Postimi në Facebook:

Me Kryetarin e Obliqit z. Xhafer Gashi, nënshkruam memorandumin për financim të përbashkët të projektit “Rehabilitimi i kanalizimit në fshatrat Stanoc i Epërm-Brezhnicë- Kozaricë”. Dua të falënderojë kryetarin Gashi për bashkëpunimin e sinqert dhe për përkrahjen e këtij projekti me rëndësi për banorët e këtyre fshatrave sidomos për Stanocin e Epërm dhe për një ambient më të pastër 🍃

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat