Shpallet në kërkim Dukagjin Ademaj, policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Kosova

Shpallet në kërkim Dukagjin Ademaj, policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 16:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim Dukagjin Ademajn i dyshuar për dy raste për veprën penale “Vjedhje e rëndë” dhe dy raste të tjera për veprën penale “Përdorim i armës apo mjetit te rrezikshëm”.

I kërkuari ka lindur më 03.10.1985 në Lubovë të Istogut me banim në të njëjtin fshat.      

Me këtë rast, Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e mëposhtme, të lajmërojë policinë apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

I dyshuari i lartcekur kërkohet nga Gjykata Themelore Pejë dhe Gjykata Themelore Pejë-dega në Istog.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat