Një makinë përfshihet në flakë të mëdha, zjarrfikësit assesi nuk po mund ta ndalin - Bota Sot
Një makinë përfshihet në flakë të mëdha, zjarrfikësit assesi nuk po mund ta ndalin

Kosova

Një makinë përfshihet në flakë të mëdha, zjarrfikësit assesi nuk po mund ta ndalin

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 13:52
Foto

Një veturë është djegur në qytetin e Lipjanit. Nga pamjet e siguruara nga dëshmitarët e vendit të ngjarjes, shihet se flaka përhapet shumë shpejtë.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe zjarrfikësit, por që hasin në vështirësi në shuarjen e zjarrit.

Makina, e tipit VW, bëhet e tëra shkrumb, madje rrezikon edhe makinën tjetër e cila gjendet afër saj.

Madje, në pamje shihet se edhe qytetarët i asistojnë zjarrfikësit në shuarjen e zjarrit. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po i heton shkaqet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...