Erë e pluhur në Obiliq

Kosova

Erë e pluhur në Obiliq

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 08:08
Obiliq

Qytetarët janë ankuar se edhe sot vije një erë e rënd në qytetin e Obiliqit.

Ata kanë dërguar edhe një fotografi ku shihet pluhuri që del nga termocentralet e KEK-ut dhe vazhdon drejt Fushë Kosovës dhe Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat