Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 07:46
Foto ilustrim

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Ndërsa vranësirat ditën e nesërme do të intensifikohen në gjithë territorin e vendit duke krijuar kushte për reshje shiu.

Temperaturat minimale për sot do të lëvizin ndërmjet 9-10 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-23 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga veriu me shpejtësi 1-6m/s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...