Një qytetar nga Malisheva ka një shqetësim të madh, publikon edhe pamjet - Bota Sot
Një qytetar nga Malisheva ka një shqetësim të madh, publikon edhe pamjet

Kosova

Një qytetar nga Malisheva ka një shqetësim të madh, publikon edhe pamjet

Nga: N.H Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 17:05
Malishevë

Tërmeti i fuqishëm prej 6.4 shkallë që goditi Shqipërinë, është ndjerë edhe në Kosovë.

Madje, një qytetar nga Komuna e Malishevës, thotë se për shkak të këtij tërmeti, shtëpia e tij është qarë.

Burim Berisha nga Gurbardhi që jeton dhe vepron në Slloveni, lidhur me ketë shqetësim, ka dërguar edhe disa pamje, sipas të cilit shtëpia e tij është qarë nga tërmeti i madh që goditi shtëpinë e tij.

“Jam nga fshati Gurbardh dhe punoj në Slloveni. Familjarët me kanë dërguar fotografi ku shihet se shtëpia e ime është e qarë nga tërmeti”, ka thënë Berisha, për gazetën.

Në vazhdim ju sjellim pamjet:

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat