Veseli dhe vajza e tij festojnë datëlindjen në të njëjtën ditë - Bota Sot
Veseli dhe vajza e tij festojnë datëlindjen në të njëjtën ditë

Kosova

Veseli dhe vajza e tij festojnë datëlindjen në të njëjtën ditë

Më: 31 maj 2020 Në ora: 21:56
Kadri Veseli dhe vajza e tij

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, sot ka pasur një ditë të veçantë me vajzën e tij.

Veseli dhe vajza e tij Rrita e kanë festuar datëlindjen në të njejtën ditë.

I pari i PDK-së sot ka mbushur 53 vjet, kurse vajza nëntë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat