Kolonë e gjatë veturash në Veternik

Kosova

Kolonë e gjatë veturash në Veternik

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 17:06
Kolonë

Kolona të gjata të makinave dhe trafik i rënduar po shfaqet edhe këtë mbasdite në Veternik.

Kjo pamje shoqëron gati çdo ditë hyrjen për në kryeqytet me një qarkullim tepër të rënduar.

Kujtojmë se pak ditë më parë kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, tha se për hyrje në kryeqytet do të aplikohet taksa prej 10 eurosh.

Më poshtë ju sjellim pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat