Nis asfaltimi i rrugës që lidh fshatrat Prokolluk dhe Gllogjan

Kosova

Nis asfaltimi i rrugës që lidh fshatrat Prokolluk dhe Gllogjan

Më: 1 mars 2021 Në ora: 15:16
Foto ilustrim

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka njoftuar se kanë filluar punimet në asfaltimin e rrugës që lidh fshatrat Prokolluk dhe Gllogjan.

“Po vazhdojmë me investime në komunën tonë, sot filluam punimet në rregullimin dhe asfaltimin e rrugës e cila lidhë fshatrat Prokolluk dhe Gllogjan”, ka shkruar Ramosaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat