Pozhari për Zemajn: Çfarë amateri, na ka ruajt Zoti se në duar të kujt ka qenë shëndeti jonë

Kosova

Pozhari për Zemajn: Çfarë amateri, na ka ruajt Zoti se në duar të kujt ka qenë shëndeti jonë

Nga: Bota sot Më: 17 prill 2021 Në ora: 16:05
Xhevdet Pozhari

Gazetari Xhevdet Pozhari, ka reaguar ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë Armend Zemaj, i cili dje ka akuzuar ministrin Arben Vitia se po shkakton vonesa për nënshkrim të kontratës për sigurimin e vaksinave anti-Covid.

Pozhari e ka quajtur “amater” ish-ministrin Zemaj, duke mos ia përmendur emrin.

Postimi i tij në Facebook:

E rrjedh dokumentin gjysmak dhe më pas del bën sulm politik. Çfarë amateri!

Na ka ruajt Zoti se në duar të kujt ka qenë shëndeti jonë.

Normal që mediat këtë lloj budalle e kemi "gjah të preferuar".

Image
Postimi i Pozharit në Facebook
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat