Jashari me familje ndez qirinj për mërgimtarët që vdiqën në Kroaci

Kosova

Jashari me familje ndez qirinj për mërgimtarët që vdiqën në Kroaci

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 22:53
Bekim Jashari me familje

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se në nderim të mërgimtarëve që vdiqën në aksidentin tragjik në Kroaci, së bashku me familjen e tij, ka ndezur qirinjtë në sheshin “Adem Jashari” në këtë qytet.

Ai në një postim në Facebook tha se “në këto ditë të vështira e plotë pikëllim ndajmë dhimbjen dhe solidarizohemi me familjet që humbën më të dashurit e tyre”.

Postimi i tij:

Në nderim të bashkatdhetarëve që humbën jetën në aksidentin tragjik në Kroaci, bashkë me familjen time, bizneset e qytetit tonë dhe qytetarë ndezëm qirinj në sheshin "Adem Jashari", në Skenderaj.

Në këto ditë të vështira e plotë pikëllim ndajmë dhimbjen dhe solidarizohemi me familjet që humbën më të dashurit e tyre.

Ngushëllime familjeve dhe shoqërisë!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat