Abdixhiku: Lidhja jonë ka njerëz të edukuar, profesional, të ndershëm e të dijshëm

Kosova

Abdixhiku: Lidhja jonë ka njerëz të edukuar, profesional, të ndershëm e të dijshëm

Nga: A.SH Më: 18 shtator 2021 Në ora: 23:14
Lumir Abdixhiku dhe Ekrem Hyseni

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka qëndruar për vizitë në Podujevë dhe në Ferizaj.

Atje është takuar me kandidatët për kryetar të komunave, Ekrem Hysenin për Podujevën dhe Sibel Halimin për Ferizajin.

Ai përveç mbështetjes që po iu ofron kandidatëve ka thënë se, Lidhja jonë ka njerëz të edukuar, profesional, të ndershëm e të dijshëm; mbi të gjitha me vullnet e përkushtim për t’i shërbyer qyteteve të tyre.

Postimi në Facebook:

Me Ekremin në Llap.

Me Sibelin në Ferizaj.

Lidhja jonë ka njerëz të edukuar, profesional, të ndershëm e të dijshëm; mbi të gjitha me vullnet e përkushtim për t’i shërbyer qyteteve të tyre.

#përtëgjithë

#LDK160

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat