Kërkohet ndihmë financiare për Drenusha Demajn

Kosova

Kërkohet ndihmë financiare për Drenusha Demajn

Më: 24 gusht 2018 Në ora: 15:38
Drenusha Demaj

Kompania Rajonale e Ujësjellësit të Prishtinës po kërkon ndihmë në emrin e një punëtori të kësaj kompanie për vajzën e tij të sëmurë.

Drenusha Demaj, vajza e Agim Demaj që punon në Ujësjellës, është e sëmurë nga një sëmundje e rëndë në Mëlqi dhe ka nevojë për ndihmë financiare për shërbim.

Të dhënat në lidhje me të mund ti gjeni në fotografinë më poshtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat