Si do të jetë nesër moti në Kosovë - Bota Sot
Si do të jetë nesër moti në Kosovë

Kosova

Si do të jetë nesër moti në Kosovë

Më: 27 gusht 2018 Në ora: 22:21
Ilustrim

Nesër në Kosovë do të mbajë mot pjesërisht i vranët, ndërsa temperaturat maksimale do të jenë deri në 25 gradë Celsius.

“Do të mbajë mot pjesërisht i vranët dhe me intervale të gjata me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25  gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë  deri mesatare”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...