Moti nesër në Kosovë - Bota Sot
Moti nesër në Kosovë

Kosova

Moti nesër në Kosovë

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 16:43
Ilustrim

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 26-28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i lindjes dhe verilindjes me shpejtësi 1-4m/s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...